Historia potęgi – Grass INC.

To ponad 20 lat nieprzerwanego zdobywania doświadczenia po to aby produkować sztuczną trawę najwyższej jakości!

Dla naszej firmy sztuczna trawa to nie tylko sztuczna trawa. Każdy produkt, który tworzymy wyposażamy we własną osobowość – tak aby lepiej dopasować się do potrzeb klienta.

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży tkania, ciągłej potrzebie innowacji oraz chęci zaspokojenia potrzeb rynku stworzyliśmy Grass INC. Dziś jesteśmy wiodącym producentem sztucznej trawy najwyższej jakości w Europie. Nasza strategia opiera się na połączeniu wysokiej jakości surowców, które pochodzą wyłącznie z Europy wraz z bardzo niskimi kosztami ogólnymi co powoduje, że możemy zaoferować nasz produkt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Chluba naszej firmy – fabryka!

Naprawdę mamy się czym chwalić! Posiadamy najnowocześniejszy zakład produkcyjny w Europie.

Nasz zakład zlokalizowany jest w Holandii. Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Potwierdzeniem wysokiej jakości organizacji jest certyfikat zarządzania jakością ISO9001. Posiadamy najnowsze maszyny tuftingowe i wykonujące podkłady co zapewnia szybką oraz opłacalną produkcję naszych traw bez żadnego uszczerbku na ich wysoką jakość.

Na naszych magazynach posiadamy bardzo duże ilości sztucznych traw gotowych do sprzedaży. Dzięki temu możemy zaoferować niespotykaną na rynku dostępność sztucznych traw oraz brak niemiłych niespodzianek.

Jesteś zainteresowany współpracą? Świetnie się składa!

Grass INC. od 2018 roku jest także w Polsce! Importerem naszych traw w Polsce została firma Superparkiet Sp. z o. o. posiadająca bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji sztucznych traw dekoracyjnych.

Zgłoś się do nas jeszcze dziś, a po udanej analizie Twojej firmy dostaniesz atrakcyjną oraz niespotykanie dotąd elastyczną ofertę na zakup sztucznych traw najwyższej jakości.

Zdobądź więcej informacji